O nás

Společnost Autodoprava M. Pýcha s.r.o. byla založena v roce 2006 panem Miroslavem Pýchou a zabývá se vnitrostátní nákladní přepravou především sypkých hmot. Na konci roku 2015 došlo ke změně ve vlastnické struktuře firmy - novým 100% vlastníkem firmy se stal Josef Chuchlík. Společnost byla zařazena do obchodní skupiny DS Holding a veškeré obchodně - dodavatelské vztahy přebírá firma DS Logistic s.r.o., která bude obchodně zastupovat firmu AUTODOPRAVA M. PÝCHA s.r.o.

Pan Josef Chuchlík podniká v oblasti autodopravy již od roku 1992, kdy založil firmu DS Chuchlík, která se specializuje na nákladní přepravu sypkých hmot a obalových směsí. Za více než 20 let působení na trhu dopravců se mu podařilo vybudovat silnou a rozvíjející se společnost s nabídkou přepravy v rámci České republiky a v příhraničních oblastí Polska a Německa. Jeho vozový park čítá více než 90 vozidel především zn. Mercedes-Benz a Volvo.

Cílem společnosti Autodoprava M. Pýcha s.r.o. je vybudování sebevědomého konkurenceschopného dopravce, který si získá důvěru zákazníků a dá jim jistotu kvalitní, spolehlivé a včas provedené přepravy.

Důležitým krokem při plánování rozvoje naší firmy je investice do vozového parku. V první řadě se budeme soustředit na zlepšení technického stavu současných vozidel a návěsů a průběžně budeme nakupovat vozidla nová. V květnu roku 2014 nastala první fáze, kdy jsme pořídili šest nových vozů Mercedes-Benz 2443 LS opatřené návěsy Schwarzmüller (objem 50m3 a 38m3). V budoucnu bude nevyhnutelná modernizace areálu ve Střednicích tak, aby se stal plnohodnotným servisním střediskem pro naše vozy a zázemím pro řidiče.