Doprava

Zabezpečujeme dopravu sypkých hmot zejména v severních, západních a středních Čechách. V současné době provozujeme patnáct vozidel značek Mercedes-Benz, MAN, Iveco a Scania, opatřené návěsy Schwarzmüller, Schmitz, Benalu, Kempf. Průběžně budeme náš vozový park rozšiřovat a pořizovat vozidla nová. V květnu roku 2014 nastala první fáze, kdy jsme pořídili šest nových vozů Mercedes-Benz 2443 LS opatřené návěsy Schwarzmüller (objem 50m3 a 38m3).

 

Objednávka přepravy:        Pavel Knepr, mob.: 777 249 092, e-mail: knepr(zavináč)dspycha.cz

 

GPS monitoring

Všechna naše vozidla monitorujeme prostřednictvím satelitního systému GPS. Toto zařízení podává našim dispečerům informace o okamžité poloze vozidel v reálném čase. V případě zájmu jsme schopni sdělit zákazníkům aktuální polohu konkrétních vozů.

Dotykové tablety do všech aut

Naše vozy jsou vybaveny dotykovými tablety a řidičům je práce zadávána výhradně prostřednictvím aplikace DS Info (navržena společností DS Logistic). Tato aplikace značně usnadňuje komunikaci mezi dispečery a řidiči, neboť umožňuje okamžité zaslání údajů o přepravách od dispečera přímo do kabiny řidiče a zpět. Zavedení tohoto nového způsobu komunikace pro nás představuje zrychlení dispečinku, zmírnění chybovosti a je nezbytné pro obstání v současné tvrdé konkurenci dopravních firem.